Son Dakika Haberler

Kızıltepe’de “Muhtarlar Günü” kutlaması

Kızıltepe’de “Muhtarlar Günü” kutlaması
Okunma : 12 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, “19 Ekim Muhtarlar Günü” düzenlenen törenle kutlandı. Kaymakamlık bahçesinde çelenk sunumuyla başlayan tören, saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve makamda kabul ile sona erdi.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, törene katılan muhtarları makamında ağırladı. Muhtarlarla sohbet eden Çam, isimlerinin yazıldığı kupa bardakları hediye etti.

Muhtarlığın önemine değinen Çam, muhtarların vatandaşların sesi olduğuna değindi.

“Vatandaşlarımıza ulaşma noktasında köprü görevi gören muhtarlarımız bizler için kıymetlidir” diyen Çam: “ Bizler sizler sayesinde vatandaşlarımıza daha kolay ulaşabiliyoruz. Vatandaşlarımız sorunlarını bizzat bizlere iletebildikleri gibi sizler aracılığıyla da bizlere ulaştırabiliyor olmaları çok önemli.  Bu noktada hizmetlerimizi, siz değerli muhtarlarımız üzerinden daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

+

2022 )gÜncel hurda fİyatlarimiz. Özellikle bile barista kahve ile müteallik her şeyi bilmelidir. En çok oy alana göre sırala.