Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muhtarlardan AK Parti Mardin İl Başkanı Alma’ya ziyaret

Artuklu İlçesi’ne bağlı mahallelerin

Artuklu İlçesi’ne bağlı mahallelerin muhtarları, AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek İl Başkanı Vahap Alma ile bir araya geldiler.

Yapılan ziyarette mahallelerine yönelik bazı öneri ve taleplerde bulanan muhtarların tek tek dinleyen AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Sorun ne olursa olsun vatandaşlarımızın huzurunu ve refahını sıkıntıya düşürecek her konuyu çözüme kavuşturma gayretinde olacağız”.

İl Başkanı Vahap Alma konuşmanın devamında, “Artuklu İlçemize bağlı mahallelerimizin değerli muhtarlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Mahallelerine yönelik bulunan, taziye evlerinin bazı eksikliklerinin giderilmesi, su sıkıntısı yaşayan bölgelerin bir an önce sorunlarının çözülmesi, bazı mahallelerde bulunan bozuk yolların ivedilikle düzenlenmesi ve benzeri birçok konuyu ele aldık. İnşallah tüm bu sorulara yönelik çalışmalarımızı gerekli mercilere ileterek, istişare halinde çözüme kavuşturmaya çalışacağız. AK Parti olarak bizler kim olursa olsun vatandaşlarımızın her bir derdini kendi derdimiz, Mardin’imizin her bir metrekaresinde bulunan sorunu da ayırt etmeksizin kendi sorunumuz olarak biliyor ve ona göre hareket ediyoruz” diye konuştu.