Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili seçilen Kılıç, tebrikleri kabul edip Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek istedi

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde AK Parti’den Mardin Milletvekili seçilen Faruk Kılıç, Nusaybin ilçesini ziyaret etti.

Beraberindeki AK Parti Mardin Milletvekilliği 5. Sırada adayı Mehmet Samsa ve il yöneticileri ile birlikte Nusaybin’e gelen Faruk Kılıç, seçim Koordinasyon Merkezi’nde mahalle muhtarları, kanaat önderleri ve parti yöneticileri ile bir araya gelerek tebrikleri kabul etti.

Daha sonra sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretinde bulunan Kılıç, bir yandan tebrikleri kabul ettiklerini diğer yanda ise 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimi için Nusaybinlilerden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istediklerini söyledi.

28 Mayıs’ta Nusaybin’den Cumhurbaşkanı Erdoğan için ciddi bir destek beklediklerini ifade eden Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için 28 Mayıs’ta yapılacak 2. turda Mardin ve İlçelerimizden büyük bir destek bekliyoruz. Milletvekilleri, adaylar, teşkilatlarımız, partililerimiz, hepimiz şuanda sahada çalışmalarımızı aksatmadan, ilk günkü ciddiyetle sürdürüyoruz. Mardinli hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz” dedi.