Son Dakika Haberler

Boğaya balyozla vuran kişi gözaltına alındı

Boğaya balyozla vuran kişi gözaltına alındı
Okunma : 188 views Yorum Yap

Sosyal medyada dolaşan bir videoda; kafasına çuval geçirdiği boğaya acımasızca balyozla vuran ve büyük tepki toplayan sözde kasap gözaltına alındı.

Boğayı kesebilmek için etkisiz hale getirmeye çalışırken kafasına geçirdiği çuval ile çevresinden habersiz duran hayvana gaddarca balyoz ile vuran şahıs ile ilgili görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından yürütülen çalışmalar sonrasında olayın Mardin ili Kızıltepe ilçesi kırsalında yaşandığı ortaya çıktı.

Olayın Hocaköy’de ikamet eden boğa sahibinin hayvanı kesmesi için köye çağırdığı kasap tarafından gerçekleştirildiği öğrenilirken, İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler olayın yaşandığı köye giderek seyyar kasap olduğu belirtilen M.Y ile birlikte 4 kişiyi gözaltına alındı.

Görüntünün sosyal medya hesaplarında paylaşılmasının ardından çok sayıda kişi olaya tepki gösterip bunun bir vahşet olduğunu dile getirerek sorumluların yakalanıp cezalandırılmasını istemişti.

Away to relax massage getaways at welcome springs retreat, hindmarsh valley australia. Ontdek snel het aanbod van tui en boek vandaag nog jouw last minute vakantie naar albufeira. Hvad er prøv klippeklatring & rappelling i sydsverige, höganäs ?.