Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Başkanı Alma: “Muhtarlarımıza kapımız her zaman açıktır”

Mardin Muhtarlar Derneği Başkanı

Mardin Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Dal ve mahalle muhtarlarından oluşan heyet, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ile bir araya geldiler.

Mardin Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Dal ve mahalle muhtarlarından oluşan heyet genel anlamda mahallelerin bazı sorunlarını masaya taşımak ve önerilerde bulunmak amacıyla AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ile bir araya geldiler.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren İl Başkanı Vahap Alma, “Muhtarlarımızla çeşitli platformlar dâhilinde gerçekleştirdiğimiz programlarla sık sık bir araya gelir, talep ve fikirlerini konuşur çözülmesi gereken sorunları çeşitli yerlere ulaştırmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Muhtarlık bizim açımızdan son derece önem arz eden bir makamdır. Çünkü mahallelerimizin en ufak sorununa bile kendileri vakıftır. Kendileriyle mahallelerini ilgilendiren sokak aralarının bakımı, elektrik, su problemi ve diğer sıkıntılarla ilgili istişarelerimizi gerçekleştirdik. Bu konuların çözümü için çalışmalarımızı ivedilikle yerinde gerçekleştirdik.” dedi.

İl Başkanı Alma, “Muhtarlarımıza kapımızın her zaman açık olduğunu, istedikleri her an telefonlarımıza ulaşabileceklerini bir kez daha yineliyorum. Değerli muhtarlarımız kongre süreçleri dâhil hemen hemen her konuda bizlere destek oldular, yardımcı oldular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.