Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 Mardin Park Hastanesi Yönetimi çalışan gazetecileri unutmadı

Mardin merkezde sağlık hizmeti

Mardin merkezde sağlık hizmeti veren Özel Mardin Park Hastanesi yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kentte görev yapan basın mensuplarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Hastanenin yemekhanesinde gerçekleşen yemek programına ulusal ve yerel medya temsilcilerinin yanı sıra Başhekim Yardımcısı İbrahim Yücesoy, Hastane Müdürü Hasan Orhan ve Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz katıldı.

Gecede konuşan Başhekim Yardımcısı İbrahim Yücesoy, katılımlarından dolayı tüm basın mensuplarına teşekkür ederek şöyle dedi:

“Gecesini gündüzüne katarak neredeyse günün her anında görevi başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olmanız için her yıl olduğu gibi bu yılda Check-up hizmetini sizler için uygun gördük. Sağlığınız bizim için önemlidir. Hastanemizin bünyesinde 30’u uzman doktor olmak üzere toplamda 130 sağlık personeli hizmet veriyor. Mardin’de kurulan ilk özel hastane olma özelliğini taşıyan hastanemizde ise yaklaşık 300 personel görev yapıyor. Bununla birlikte 33’ü yeni doğan 30’u erişkin yoğun bakım olmak üzere 67 servis yatağı ile birlikte toplamda 130 yatak sayısıyla hizmetimizi sürdürüyoruz. Mardin ve çevre iller dışında yurt dışından gelen hastalara da kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz.”

Hastane Müdürü Hasan Orhan ise basının önemine dikkat çekerek, “Siz değerli basın mensuplarını ağırlamaktan büyük onur duyduk. Hastanemizin kapıları siz değerli basın mensuplarına her zaman ardına kadar açıktır. Bu özel gününüzde bir nebze olsun katkıda bulunduysak ne mutlu bize. Sizler nasıl ki her zaman yanımızda olduysanız bizlerde sadece bu gün değil her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bizler kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için ayrıca sizlere teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Bettilt güncel giriş.