Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Umut Kervanı yüzlerce aileye kırmızı et paketi dağıttı

Mardin Umut Kervanı, üç

Mardin Umut Kervanı, üç aylar münasebetiyle yüzlerce yetim ve muhtaç aileye yine umut oldu.

İnsani yardım çalışmaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Mardin Umut Kervanı mübarek üç aylar vesilesiyle güzel bir çalışmaya daha imza attı.

Yapılan çalışmayla ile ilgili açıklama Mardin Umut Kervanı başkanı Fatih Akman, “Öncelikle üç aylarımız mübarek olsun. Hamd olsun üç aylar vesilesiyle Mardin Umut Kervanı olarak Artuklu merkezde şubat ayı içerisinde toplamda şu ana kadar 210 yetim ve muhtaç aileye toplamda 29 bin 400 TL değerinde 2 kilogramlık kırmızı et paketi dağıtımını gerçekleştirdik” dedi.

Akman, “Allah’ın izniyle kırmızı et dağıtımımız sürüyor, toplamda bu ay içinde 300 yetim ve muhtaç ailemizin evine kırmızı et girmesini hedefliyoruz” diye konuştu.

Kırmızı et dağıtımının sürdüğünü belirten Akman, toplamda bu ayda 300 aileye kırmızı et dağıtımını yetiştirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Akman “Hayırsever halkımızın bu manevi atmosferi yüksek bu üç aylar mevsimini hayır, iyilik ve sadakalarını artırmak için fırsata çevirmelerini temenni ediyoruz.” diyerek halka bir çağrıda bulundu.

Akman, son olarak şunları söyledi:

“Bu manada gerek yıl boyu hayır ve iyiliklerde eli açık, cömert hayırseverlerimize gerekse bu mübarek hayır, iyilik ve sadakayı artırıp daha fazla yetim ve muhtaca ulaşmamıza vesile olan hayırseverlerimize gerekse insani yardım sahasında koşturan üye ve gönüllülerimize teşekkürü bir borç biliyoruz, Rabbim cömertliklerinin, katkılarının ve emeklerinin karşılığını kendilerine cennet olarak yazsın.”