Son Dakika Haberler

Mardin Spor’a moral yemeği

Mardin Spor’a moral yemeği
Okunma : 14 views Yorum Yap

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Mardin 1969 Spor, Büyükçekmece Tepecikspor maçı için geldiği İstanbul’da Mardinli Hatip Algöz tarafından kendi işletmesi olan Florya Hak Evrensel Hatay Sofrasında akşam yemeğinde ağırlandı.

Geceye; Kulüp Başkanı Nasır Duyan, MARDİNDER Başkanı Nedim Kaya, MARİS Başkanı vekili MİDMAR Oteli sahibi Sabahattin Fidan, İş insanı Mahmut Kılınç Gazala,  MARDİNDER Yönetim Üyesi Mehmet Remzi Tanış,  Dr. Perihan Ablaya, teknik heyet, futbolcular ve çok sayıda Mardinli iş insanı katıldı.

Mardin 1969 Spor Başkanı Nasır Duyan, iş insanı Hatip Algöz’e plaket takdim etti.

Algöz’e teşekkür eden Duyan, Mardinspor’un kadim kentin önemli bir değeri olduğunu ve her kesimin takıma sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Gittikleri hiçbir deplasmanda kendilerini yalnız hissetmediklerini belirten Duyan, “Mardinli hemşehrilerimiz bizi bağrına basıyor, takımımızı en güzel şekilde ağırlıyorlar. Bu akşam da İstanbul’un en nezih mekânlarından biri olan Florya Hak Evrensel Hatay Sofrasında değerli hemşehrimiz Hatip Algöz tarafından ağırlandık. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Hvad er prøv klippeklatring & rappelling i sydsverige, höganäs ?. Hvad er sup kursus med aalborg tours, aalborg ?. İstanbul beyoğlu geneli oto kaporta servis hizmeti.