Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepeli girişimci projesini Bakan Nebati’ye sundu

Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki gençlere

Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki gençlere yönelik yaptığı istihdamla tanınan iş insanı Mehmet Ertaş, Mardin’i teknoloji merkezi yapacak olan projesini Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’ye sundu.

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, iş insanlarıyla da bire bir görüşerek taleplerini dinledi.

Kızıltepe’de birçok gence istihdam sağlayan genç girişimci ve Siber Güvenlik Federasyonu Mardin İl Temsilcisi Mehmet Ertaş da Bakan Nebati ile görüştü.

Mardin’in teknolojinin üssü yapacak projesinin bakana sunduğunu ifade eden Ertaş, “Mardin’de teknoloji merkezi kurmak için ilk adımlarımızı attık hayırlı olsun. Yurtdışından satın alan değil, yurtdışına satan olmak için çalışıyoruz. Tarımda drone teknolojisini çok önemli ve gerekli görüyorum. Bununla ilgili projemizi bakan beye ilettik. İnşallah Mardin’imiz için çok güzel işler yapacağız. Mardin için teknoloji alanında yükselmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu projemde bana güvenen ve yanımda olan Milletvekilimiz Cengiz Demirkaya’ya teşekkür ederim.” dedi.