Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Cıdıroğlu kırsal mahalle muhtarlarıyla buluştu

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, kırsal mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında toplantı gerçekleştirdi.

Belediye Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, Kızıltepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hatip Şeran ve kırsal mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu’nun konuşmalarıyla başlayan toplantı, muhtarların kendini tanıtması ve muhtarı oldukları kırsal mahallelerinde bulunan eksiklikleri dile getirmesi ile devam etti.

Kızıltepe için çalıştıklarını belirten Kaymakam Cıdıroğlu, “Hep birlikte çalışacağız. Sizler de bizim bulunduğunuz yerlerdeki temsilcilerimizsiniz. Merkez ve kırsal mahalle ziyaretlerine başladık. Haftada 3 mahalleyi ziyaret ediyoruz ve inşallah bu rakamı daha da arttıracağız. Bu ziyaretlerimiz sayesinde her şeyi yerinde görüyoruz ve eksiklikleri not ediyoruz. Köylere baktığımızda çoğunlukta çöp konteyneri ve parke taşı talebi var. Bazı köylerde kanalizasyon sorunu var. İmkânlarımız dâhilinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız. Özellikle 2023 yılında köylerde parke taşı yapımına başlayacağız. Amacımız halka hizmet etmektir.” dedi.

Baywin güncel giriş.