Son Dakika Haberler

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın “Muhtarlar Günü” mesajı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın “Muhtarlar Günü” mesajı
Okunma : 68 views Yorum Yap

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Demirtaş, şu ifadeleri kullandı:

“Devletimizin vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaşlarımızla aramızdaki en sağlam köprü olan muhtarlarımız, gerek vatandaşlarımızı gerekse devletimizi temsil gibi önemli bir sorumluluğu yerini getirmektedir. Altyapı çalışmalarından nüfus hizmetlerine, asayiş çalışmalarından eğitim hizmetlerine kadar vatandaşa hizmet yolunda muhtarlarımızın üstlendikleri bu misyon ehemmiyetini ilk günkü gibi muhafaza etmektedir.

Bizler devletimizin kaynaklarını israf etmeden en güzel şekilde vatandaşımızın hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz. Muhtarlarımız ile en ücra köşedeki vatandaşımıza kadar ulaşıp, o vatandaşlarımızın da hizmetlerimizden yararlanması için durmaksızın bütün enerjimizi sarf edeceğiz. Bu bağlamda bizler daima bir arada olduğumuz, sıkça gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde talep ve beklentilerini dinleyip, çözüm yolları üretmeye gayret gösterdiğimiz muhtarlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.

Ebediyete intikal etmiş muhtarlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyor, görevi sona ermiş muhtarlarımıza mahallelerimize vermiş oldukları katkılar nedeniyle şükranlarımı sunuyor, görevi başındaki muhtarlarımıza da başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımıza kamu hizmeti sunumunda birlikte çalıştığımız en büyük yardımcımız olan, özverili bir şekilde görevlerini sürdüren değerli muhtarlarımızın ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.”

Helikoptertur over københavn med copenhagen helicopter. Goedkope last minute albufeira sunweb – de beste deals voor jou. 7 day tanzania lodge safari.