Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

RAMAZAN AYI’NIN BEREKETİ PAYLAŞMAKTAN GEÇER 

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Ramazan ayının bereketi, kardeşliğin rahmeti, güzelliği paylaşmaktan ve gönüllere hitap etmekten geçer. Bu kapsamda bizlerde Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya, sıkıntısı olanlarının sıkıntısına çare bulma derdinde olacağız. Kısacası vatandaşlarımızla samimi bir selam ile gönüllerde buluşacağız”.

İl Başkanı Faruk Kılıç açıklamanın devamında, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına daha kavuşturan Allah’a hamd olsun. Bolluğun, bereketin ve yardımlaşmanın had safhada olduğu bu mübarek ayını en faydalı şekilde geçirmeye çalışacağız. Ramazan ayını tüm feyziyle idrak etmek ve vatandaşlarımızla aynı duyguları, aynı sofrayı paylaşmak amacıyla gerçekleştireceğimiz çalışmaları ay boyunca sürdüreceğiz. İl ve ilçe ana kademelerimiz, Kadın Kolları Başkanlığımız ve Gençlik Kolları Başkanlıklarımızla birlikte çeşitli etkinlik ve yardımlarla ailelerimizle bir araya gelerek kendileriyle sohbet etme ve dertleşme fırsatı yakalayacağız. Bu şekilde ailelerimizle hasbihalde bir araya gelerek durumlarına ilişkin sıkıntılarını ve düşüncelerini dinleme imkânı bulacağız”.

İl Başkanı Kılıç, “Ramazan ayı boyunca İl ve ilçelerimizi kapsayacak çalışmalarla vatandaşlarımızla bir araya gelerek hem sohbetlerine mazhar olmanın, hem de bereketli ayı en güzel şekilde idrak etmenin imkânına kavuşacağız. Ramazan ayının rahmetinin ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine ulaşmasının temennisi içerisindeyiz. Özellikle günlerdir devam eden ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli ara bulucu politikası sayesinde inşallah bir ana önce sonlanacak olan Ukranya-Rusya arasındaki savaşın en az hasarla bitmesini diliyoruz. Baskı ve zülüm altında bulunan tüm Müslüman ülkelerinde yaşayan halkların huzur, barış ve refaha kavuşması için yüce mevlaya dualarımızı eksik etmiyoruz. Bu duygularla barış ve kardeşliğin tesisinin bir an önce yerine gelmesi, dünyanın neresinde olursa olsun kimseye faydası olan her türlü savaşların bir an önce sonlanması temennisiyle tüm İslam âleminin Ramazan Ayını tebrik ediyorum.”

Baywin güncel giriş.