Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İçişleri eski Bakanı Muammer Güler’den Faruk Kılıç’a destek ziyareti

İçişleri eski Bakanı Muammer

İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Kızıltepe Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek Milletvekili adayı Faruk Kılıç’a destek verilmesi yönünde çağrıda bulundu.

14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine hummalı bir şekilde hazırlanan AK Parti Mardin Milletvekili adayı Faruk Kılıç’a destek ziyaretleri de sürüyor.

Kılıç’ın Kızıltepe eski Hastane Caddesi’nde açtığı Seçim Koordinasyon Merkezi’ne özellikle akşamları vatandaşların akınına uğrarken İçişleri eski Bakanı Muammer Güler de akşam saatlerinde SKM’yi ziyaret ederek Milletvekili adayı Faruk Kılıç, İlçe Başkanı Bülent Şahin ve partililerle bir araya geldi.

“Yaparsa yine AK Parti yapar”

Güler, burada yaptığı konuşmasında, seçimlerde ülkeye büyük hizmetleri olan ve bu hizmetleri devam ettirebilecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yine tercih edilmesini beklediklerini belirtti. Güler, Erdoğan’a verilecek oyun yanı sıra Faruk Kılıç ve diğer AK Parti adaylarına oy verilmesi çağrısında bulunup desteklerini istedi. Güler, “Her alanda hizmet yine AK Parti tarafından yapılacaktır. Varsa eksikler, yapılması gereken hizmetler yine AK Parti yapar. Yaparsa yine Recep Tayip Erdoğan yapar.” dedi.

“Zaferimizi hep beraber kutlayacağız”

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç da şunları söyledi:  “Gidilmedik köy, gidilmedik sokak, girilmedik hane, sıkılmadık el bırakmama adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kızıltepe halkımız, 14 Mayıs akşamında hem Mardin’e hem Sayın Cumhurbaşkanımıza güçlü bir ses verecektir. Biz ona inanıyoruz, biz bu necip millete inanıyoruz. Bize destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah 15 Mayıs akşamında zaferimizi hep beraber kutlayacağız.”