Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kılıç: Abdullah Erin önemli bir fırsattır

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, engin tecrübesi ve liyakatli duruşuyla Abdullah Erin’in Mardin adına önemli bir fırsat olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Mardin Milletvekili

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Ali Ertaş, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin ve teşkilat mensuplarından oluşan heyet, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe’de esnafları ziyaret etti.

Mardin Milletvekili Faruk Kılıç yapılan ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Önümüzde ülkemizi ve memleketimizi önemli derecede etkileyecek yerel seçimlere saatler kaldı. Bizler çalışmalarımızı son ana kadar devam ettirerek esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. İnşallah onlardan alacağımız desteklerle seçimi zaferle sonuçlandıracağımıza inanıyorum. Seçim startının verildiği andan itibaren çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla birlikte devam ettirdik. Her ilçeye, her mahalle ve sokağa ulaşmaya çalıştık. Hane hane dolaşarak vatandaşlarımıza misafir olduk, destek talebinde bulunduk. Allah’a hamdolsun gittiğimiz her yerden olumlu bir şekilde ayrıldık.” ifadelerini kullandı.

Engin tecrübesi ve liyakatli duruşuyla Abdullah Erin’in Mardin adına önemli bir fırsat olduğunu belirten Milletvekili Kılıç, “Gittiği her yerde hizmetlerinden söz edilen Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin’in Mardin’de de çok önemli hizmetlere imza atacağına inanıyorum. Her ilçemiz için hazırlanan vizyon projelerin hayata geçmesi, Mardin’in belediyecilik anlamında daha da kalkınması için 31 Mart’ta oylarımızı mutlaka AK Parti’den yana kullanalım. Tarımdan ulaşıma, sağlıktan eğitime, sosyal alanlardan istihdama ve daha birçok konuda Mardin’in çehresini değiştirecek çalışmaların projeleri tamamlanmış durumda. İnşallah 31Mart’ta halkımızın destekleriyle bu projelerin tamamı aktif hale getirilerek Mardin hak ettiği noktaya ulaşacaktır.” diye konuştu.

Halka hizmet şiarıyla yola çıktıklarını belirten Kılıç, “AK Parti’de siyaset yapmak, hizmet üretmek bizler için her zaman gurur verici olmuştur. Geçmişten günümüze yapmış olduğumuz etkin hizmetlerle belediyecilik anlayışını her zaman üst seviyelerde tuttuk. Bunun en iyi örneği geçen yerel seçimlerinde kazandığımız beş ilçe belediyesidir. Buna istinaden yerel seçimlerde İdeolojik yapıların baskısı altında olunmaması gerekir. Memlekete kim hizmet edecekse o desteklenmeli. Bizler neresi olursa olsun, kim olursa olsun din, dil, ırk ayırımına gidilmeksizin her vatandaşımızın hizmetindeyiz. Ve bundan asla da taviz vermeyeceğiz. Allah’a çok şükür gittiğimiz her yerde ayrı bir teveccüh ve ilgi görüyoruz. İnşallah bunların en iyi yansımasını 31 Mart’ta sandıklarda göreceğiz.” dedi.