Son Dakika Haberler

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Çevik’in Kurban Bayramı mesajı 

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı Çevik’in Kurban Bayramı mesajı 
Okunma : 23 views Yorum Yap

HÜDA PAR Mardin İl Başkanı İsmail Çevik, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Kurban bayramının bizleri birbirimize daha çok yakınlaşmasına, maddi manevi ihya inşa emniyet ve selametine, tüm dertlerden kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

HÜDA PAR İl Başkanı Çevik, Kurban Bayramı mesajı yayımladı. Çevik, mesajında, “Özelde Mardinli hemşehrilerimiz ile depremzede kardeşlerimiz ve genelde tüm Müslümanların Kurban Bayramı tebrik ediyorum. Kurban yakınlaşmaktır. Kurban bayramının bizleri birbirimize daha çok yakınlaşmasına, maddi manevi ihya inşa emniyet ve selametine, tüm dertlerden kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum. Yine bu mübarek bayram vesilesi ile Kurbanlarımızın ve Hacılarımızın Hac’ları makbul olsun. Rabbim Tüm Toplumumuza ve aile efradlarına sıhhat selamet afiyetler versin inşallah.” dedi.

Kuzey amerika ülkesi meksika’yı alt üst eden ovidio guzman lopez’in abd’ye teslim süreci tamamlandı. вижение. انعقاد تفاهم‌نامه بیمه با اتحادیه‌های دامی کشور مجله خبری کشاورزی.