Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tohumda kalite ve güvenin adresi: AGROMAR

Mezopotamya bölgesinin en verimli

Mezopotamya bölgesinin en verimli topraklarından Mardin’in Kızıltepe ilçesinde tohum sektörüne 20 yıldır hizmet veren Kalkanoğlu Tarım ve AGROMAR Mardin Bayisi Siraç Kalkan, çiftçilere önemli çağrıda bulundu.

“Çiftçinin Gülen Yüzü” sloganıyla çiftçiye kaliteli ve verimi yüksek tohum hizmeti veren Kalkanoğlu Tarım ve AGROMAR Mardin Bayisi Siraç Kalkan, markalarının tohumda bir numara olduğunu söyledi.

“Tohum satışında yılların bilgi ve deneyimimizle yüzde 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz” diyen Kalkan, “Bölge çiftçimize 1.sınıf tohumlarla hizmet etmeye devam ediyoruz. Çok sayıda çeşidimiz var, örneğin mısırda AGM 1690, AGM 1506, AGM 1644, AS 66 gibi birçok çeşidimiz var. Tarla bitkileri ve sebze tohumlarımız var. Sattığımız tohum gerçekten çok kalitelidir, verimi çok yüksektir. Bir kere bizden tohum alan artık sürekli tohumunu bizden alıyor. Çiftçilere çağrıda bulunuyoruz: Lütfen kaliteli tohum ekin. Tohum almadan önce mutlaka ama mutlaka araştırın. Hangi tohumun ne kadar verim verdiğini bilsinler. Kızıltepe Hububat ve Ticaret Merkezi K Blok 19 numarada Kalkanoğlu Tarım ve AGROMAR Mardin Bayisi olarak çiftçilerimize her türlü konuda yardımcı olmaya hazırız.”