Son Dakika Haberler

Halı sahada kalp krizi geçiren adliye müdürü hayatını kaybetti

Halı sahada kalp krizi geçiren adliye müdürü hayatını kaybetti
Okunma : 43 views Yorum Yap

Mardin Kızıltepe ilçesinde Adalet sarayı yazı işleri müdürlüğü görevini yürüten Yusuf Daş, halı saha maçında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kızıltepe adliyesinde yazı işleri müdürü olarak görev yapan Yusuf Daş, halı saha maçında geçirdiği kalp krizi sonucu 56 yaşında hayatını kaybetti.

Daha önce kalp rahatsızlığı bulunmadığı, Tansiyon ve Şeker hastalığı bulunduğu belirtilen Daş’ın arkadaşları ile gittiği halı saha maçı esnasında aniden rahatsızlanması üzerine kaldırıldığı hastanede kalp krizi geçirdiği belirlenen Yusuf Daş tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Daha önce Cizre ve Derik adliyelerinde görev yapan Yusuf Daş, 26 yıldır Kızıltepe adliyesinde vazifede bulunduğu ve 26 yılın son 15 yılını yazı işleri müdürü olarak görev yapan Daş’ın emeklilik hazırlığı içinde olduğu belirlendi.

Kızıltepe ilçesinde halı saha maçında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Yusuf Daş için Savur ilçesi Gölbaşı köyünde taziye kuruldu.

Windsor gardens caravan park, adelaide australia 2023 | tours to go. Center parcs de eemhof last minute deals ! nu hoge kortingen. De bedste action oplevelse tilbud i silkeborg.