Son Dakika Haberler

Nuri Köroğlu’nun “Hz. Mevlana’nın İrşadı” kitabı çıktı

Nuri Köroğlu’nun “Hz. Mevlana’nın İrşadı” kitabı çıktı
Okunma : 109 views Yorum Yap

Araştırmacı Yazar Nuri Köroğlu’nun yoğun ilgi gören eseri “Hz. Mevlana’nın İrşadı” kitabında büyüklük ve kemalini ilahi aşk pınarından içmekte bulan Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî hazretleri ve tasavvufi konuları ele alıyor.

Mevlana Celaleddin Rumi çok sevilen sayılan kendisinden bahsedilen ve hakkında eserler yazılan büyük bir evliyadır. Allah’ü Teala’ya (c.c.)  kul olmanın feyiz ve bereketiyle nice zamanlardan beri hak yolunun yolcusu olan kimselere ışık tutmuştur. Nuri Köroğlu, Hz. Mevlana ve Mevleviliğin hakikati konusunda değerli çalışmalarını daha fazla insana ulaştırabilmek için, bir yenisini ekleyerek internet sitesi üzerinden makalelerini yayınlamaya başlamıştır.

Nuri Köroğlu tasavvufi konuları ele aldığı çalışmalarında, insanları manevi noktalarda bilinçlendirmeyi amaç edinmiş sekiz asır öncesinden günümüze seslenen ve bütün dünyanın teveccüh göstermiş olduğu aşk eri Mevlana Celaleddin Rumi hazretlerinin bu asrın insanlarının manevi problemlerine ışık tutan söylemlerini, makaleleriyle internet ortamında yayınlayarak günümüze taşımaktadır.

Eserlerinde Nuri Köroğlu “Mevlana ve Şems” Hazretlerine ağır ve yakışıksız ithamlarda bulunanlara , Mevlana ve Şems Hazretlerinin çağlar üstü açtıkları aşk ve muhabbet yolunu anlatarak cevap vermektedir.

 

 

 

 

 

Bir kaydın yahut canlı performansın yol tarafünden curcunalı mühendisi sorumludur. Fiyata göre sırala : düşükten yükseğe. Net ile google arama motorlarında bulunur olmak için hemen firmanızı ekleyin müşteri potansiyelinizi arttırın.