Son Dakika Haberler

Artukbey Kahve’den yeni yıl mesajı

Artukbey Kahve’den yeni yıl mesajı
Okunma : 126 views Yorum Yap

Artukbey Kahve Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Dibek kahvesiyle markalaşan, bunun yanı sıra sayısı 600’ü bulan ürün çeşidiyle kahve ve kuruyemiş severler tarafından büyük beğeni toplayan Artukbey Kahve’nin kokusu dünyaya yayılıyor.

Yurtiçi ve yurtdışında açtığı 100’e yakın şube ile gerçek bir başarı hikâyesi yazan Artukbey Kahve Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm, 2022 yılının insanlığa sağlık, mutluluk ve refah getirmesini temenni etti.

Yertüm, “Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. 2022 yılının başta ülkemize, Mardinlilere, bölgemize ve insanlığa huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Kayseri melikgazi geneli helikopterli beton Şap hizmeti. Fiyata göre sırala : düşükten yükseğe. Fitness kursuna başvuru yapacak olan kişilerin gerekli şgeri ve koşulları taşıyor olması gerekmektedir.