Son Dakika Haberler

Kaymakam Çam, iftarda bu kez Zergan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Kaymakam Çam, iftarda bu kez Zergan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi
Okunma : 38 views Yorum Yap

Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesince “Kızıltepe’de İftar Bir Başka Güzel” sloganıyla düzenlenen mahalle iftarlarının bugünkü durağı Zergan Mahallesi oldu.

Askerlik Şubesi Caddesinde düzenlenen iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Hep birlikte dualar edilip oruçlar açıldı.

İftar programına katılan çocuklar da unutulmadı. Palyaço, Hacivat-Karagöz gösterimlerini büyük bir ilgiyle izleyen çocuklara pamuk şeker ve dondurma gibi ikramlarda bulunuldu.

İftar masalarını tek tek dolaşan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, mahallenin sorun ve taleplerini dinledi, hayırlı iftarla dileklerinde bulundu.

İftar programa, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Bülent Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Mavidemir, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

 

Hvad er pablo escobar | escape room hos riddlehouse ?. De bedste natur oplevelse tilbud i holstebro. Muğla konut Üretimi.