Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YKS adayları üniversitede ağırlandı

Mardin Artuklu Üniversitesi, önümüzdeki

Mardin Artuklu Üniversitesi, önümüzdeki hafta Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek lise öğrencilerini ağırlıyor.

Üniversite sınavı öncesi hem üniversite alanlarını ve bölümlerini tanımak hem de öğrencilerin yıl boyunca süren çalışma yorgunluğunu atıp motivasyonlarını arttırmak için Ortaköy Abdurrahman Boy Çok Programlı Lisesi öğrencileri, okul yöneticileri ve öğretmenleriyle birlikte Mardin Artuklu Üniversitesini ziyaret etti.

Ortaköylü lise öğrencileri, Mardin Artuklu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Bağış ve Sağlık Kültür ve Spor Şube Müdürü Mehmet Fidan rehberliğinde üniversiteyi gezdiler.

Öğrenciler üniversitenin sosyal alanlarını, spor alanlarını, ders ortamlarını, kültür merkezini, kütüphaneyi, sosyal tesislerini dolaştılar.

Ortaköy Abdurrahman Boy Çok Programlı Lisesi yönetici ve öğretmenleri geziden duydukları memnuniyeti dile getirip Mardin Artuklu Üniversitesine, göstermiş oldukları ilgiden ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Öğrenciler de üniversiteyi çok beğendiklerini söyleyip sınavdan sonra Mardin Artuklu Üniversitesinin ilgi duydukları bölümlerini tercih edip beğendikleri bu ortamda okumak istediklerini ifade ettiler.

Mardin Artuklu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Murat Bağış ve Sağlık Kültür ve Spor Şube Müdürü Mehmet Fidan, üniversiteli olma yolunda üniversitelerini ziyaret eden Ortaköy Abdurrahman Boy Çok Programlı Lisesinin genç öğrencilerini seneye MAÜ’lü olarak beklediklerini söyledi.