Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Demirtaş “AA Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş,

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, AA tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katılarak, 3 fotoğraf için oy kullandı.

Vali Mahmut Demirtaş, Anadolu Ajansı Mardin temsilcisi Halil İbrahim Sincar’ı makamında kabul ederek AA tarafından düzenlenen “Yılın Fotoğrafları” oylaması hakkında bilgi alarak bir süre sohbet etti.

AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Demirtaş, daha sonra haber kategorisinde Ali Atmaca’nın “Ekmek teknesi”, çevre-yaşamda Mustafa Hossona’nın “Masumiyet”, sporda Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar” adlı karesine oy verdi.

Fotoğraf oylamasının ardından Vali Demirtaş, çevre sorunlarına ilişkin farkındalığı artırmak amacıyla siteye eklenen link üzerinden, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünün “Geleceğe Nefes- Türkiye Yüzyılına Nefes” kampanyasına katılarak fidan sahibi de oldu.

Oylamanın ardından ilgili değerlendirmede bulunan Vali Demirtaş, AA’nın yaptığı çalışmalarla önemli işlere imza attığını vurgulayarak “Birbirinden güzel kareler arasından seçmek zor olsa da beğendiğim fotoğraflara oyumu verdim. AA çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

 

Baywin güncel giriş.