Son Dakika Haberler

Öldürülmeseydi cezaevine teslim olacaktı

Öldürülmeseydi cezaevine teslim olacaktı
Okunma : 37 views Yorum Yap

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde önceki gece oğlu tarafından öldürülen babanın, cezaevinden izinli çıktığı ve eğer öldürülmeseydi bugün Midyat Açık Cezaevi’ne teslim olacağı öğrenildi.

Olay, dün gece yarısı Mardin’in Kızıltepe ilçesi Sanayi Sitesi Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 15 yıldır tutuklu bulunduğu Muğla Kapalı cezaevinden Midyat açık cezaevine nakli yapılan ve bu vesile ile 3 gün izinli olarak evine gelen Nurullah Aydın (43), oğlu U. A (24) ile tartışması sonucu silahla vurulduktan sonra aynı mahallede bulunan Şenyurt yolu üzerinde bulunan boş bir araziye bırakıldı.

Aydın cinayetiyle ilgili yürütülen soruşturmada, oğlu U. A gözaltına alındı.

3 gün önce tutuklu bulunduğu cezaevinden ailesinin evine izinli olarak dönen baba Aydın’ın, 2 gün evinde kaldığını ve eğer öldürülmesiydi bugün izin süresini tamamlanıp Midyat Açık Cezaevi’ne teslim olacaktı.

Baba Aydın’ın cenazesi otopsi işlemlerinin ardından Kızıltepe ilçe merkezide defnedilirken, oğlu ise emniyetteki ifade işlemlerinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. рынок. سید جواد ساداتی نژاد.