Son Dakika Haberler

Mardin’de sandıklar kapandı, oylar sayılmaya başlandı

Mardin’de sandıklar kapandı, oylar sayılmaya başlandı
Okunma : 15 views Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylaması için saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi 17.00’de bitti. Mardin’de sandıkların kapanmasıyla oylar sayılmaya başlandı.

Cumhur ittifakı Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet ittifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçoğlu’nun yarıştığı ikinci tur seçiminde oy verme süresi saat: 08.00’de başlamıştı.

Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimleri için Mardin’de seçmen sandık başına giderek oylarını kullandı. 14 Mayıs seçimlerine göre katılımın az olduğu Mardin’de, oy verme işlemleri sorun ve sıkıntısız bir şekilde sona erdi.

İlk tur seçimlerinde yüzde 49,52 oy oranı alan Cumhur ittifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile yüzde 44,88 oy oranı alan Millet ittifakı adayı Kemal Kılıçoğlu’nun yarıştığı Cumhurbaşkanı 1. tur seçiminde Mardin’de seçmenin yüzde 82,8’i sandık başına gitmişti. Mardin’de 1.843 sandıkta 542 bin 046 seçmen bulunuyor.

El amerikan kapı çelik kapı iç oda kapıları duşakabin mutfak dolabı kombi petek alım satımı yapmaktayız. Fitness kursuna başvuru yapacak olan kişilerin gerekli şgeri ve koşulları taşıyor olması gerekmektedir. Fiyata göre sırala : yüksekten düşüğe.