Son Dakika Haberler

Mardin İpekyolu Gazetesine teşekkür şilti 

Mardin İpekyolu Gazetesine teşekkür şilti 
Okunma : 73 views Yorum Yap

Mardin merkez ve ilçelerinde düzenli yardım çalışması yapan Umut Kervanı, insani yardım çalışmalarına verdiği desteklerinden dolayı Mardin İpekyolu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Salih Keskin’e teşekkür şilti verdi.

Muhtaç aileler ile hayırseverler arasında köprü vazifesi gören Mardin Umut Kervanı, yardım alanında katkı sunan hayırseverlere teşekkür plaketi verdi.

Mardin İpekyolu Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Salih Keskin de insani yardım çalışmalarına verdiği haber desteğinden dolayı teşekkür şilti ile ödüllendirildi.

Mardin Umut Kervanı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akman’ın elinden teşekkür plaketini alan Gazeteci Keskin, “Bu iyilik kervanına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Nazik hediyeleri için Mardin Umut Kervanı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akman’ın şahsında Umut Kervanı yetkilileri ve gönüllülerine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Away to relax massage getaways at welcome springs retreat, hindmarsh valley australia. Last minute makadi bay – 100% genieten van jouw vakantie in makadi bay. Hvad er prøv klippeklatring & rappelling i sydsverige, höganäs ?.