Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin Özel Park Hastanesi’nden Gazetecilere Check-up hizmeti

Mardin Özel Park Hastanesi

Mardin Özel Park Hastanesi her yıl geleneksel olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe vesilesiyle Mardin il genelinde görev yapan gazetecilere özel düzenlediği Check-up hizmetini bu yıl da gerçekleştirdi.

Mardin’de uzun yıllardır sağlık alanında önemli bir sağlık kurumu olan Özel Mardin Park Hastanesi, şehirde görev yapan yerel ve ulusal basının temsilcilerine özel olarak gerçekleştirdiği ücretsiz Check-up hizmeti verdi.

Hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, tarafından karşılanan gazeteciler, kendilerine uygulanılacak Check-Up için hasta yönlendirme görevlilerinin refakatinde ilgili birimlere götürülerek ilgili tetkik ve muayeneye tabii tutuldu.

Bünyesinde 30’i Uzman doktor, 130 Sağlık personeli, toplamda ise 300 personelle Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliği taşıyan Mardin Özel Park Hastanesi; 33’ü yenidoğan 30’u erişkin yoğunbakım olmak üzere 67 serservis yatağı ile birlikte toplamda 130 yatak sayısıyla hizmetlerini sürdürüyor. Mardin ve çevre illerle birlikte yurt dışından gelen hastalara da kaliteli sağlık hizmeti sunan Özel Mardin Park Hastanesi şehirde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel basın mensuplarına ücretsiz Check-up hizmeti vererek bu anlamda bölgede bir ilke imza atıyor.

Özel Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz, Gece gündüz demeden görevleri başında olan gazetecilerin sağlıklı bir bünyeye sahip olmaları için kurumsal olarak imkanları dahilinde destek oluyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi

Gazetecilerin zor ve meşakkatli bir görev yaptığına işaret eden Özel Mardin Park Hastanesi Müdürü Hasan Orhan, “Mardin’de görev yapan basın mensuplarımızın sağlıklı bir bedene sahip olmaları ve bunu sosyal yaşamlarına da pozitif anlamda yansıtabilmeleri açısından kurumsal olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Bu özel günlerinde Mardin Park Hastanesi olarak; basın mensuplarımıza bu günümüzü ayırarak onları Check-up’tan geçirme kararı aldık ve  bu uygulamayı 7 yıldır gerçekleştirerek, geleneksel hale getirdik. Bütün gazetecilerimize bundan sonraki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman ardına kadar açıktır.” diye konuştu.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ve Mardin Life Gazetesi Yazı işleri Müdürü Kadir Üründü, Gazetecilere her yıl düzenli olarak gerçelştirilen Check-up hizmetinden ötürü Mardin Özel Park Hastanesi Müdürü Sayın Hasan Orhan ve Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz’ün şahsında hastanenin bütün yönetimine  teşekkürü bir borç bildiklerini kaydederek, “Görevleri kamuoyunu yaşanan gelişmelerden haberdar etmek için mesai mefhumu gözetmek sizin koşturan gazetecilerin sağlığı Mardin Özel Park Hastanesine emanet. Basın mensuplarına yapılan bu farkındalık hizmetinin kentte bulunan diğer kurum ve kuruluşlara da örnek teşkil edecek şekilde devam ediyor. Bu vesileyla yöneticisinden hekimine, sağlık görevlisinden temizlikçisine kadar hastanenin bütün emekçilerine bu vesileyle şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.

Baywin güncel giriş.