Son Dakika Haberler

Kızıltepe Belediyesi tüm personeliyle sahada

Kızıltepe Belediyesi tüm personeliyle sahada
Okunma : 73 views Yorum Yap

Kar yağışının dün şiddetini arttırmasıyla birlikte Kızıltepe Belediyesi tüm personeliyle sahaya indi, cadde ve sokakları temizledi.

Mardin merkez ve ilçelerinde dün başlayan kar yağışı, şiddetini arttırarak sürdü. Sabah beyaz gelinliğini giymiş bir Kızıltepe’ye uyanan ilçe halkının trafikte sorun yaşamaması adına Kızıltepe Belediyesi dün gündüz olduğu gibi gece saatleri itibariyle çalışmalarına yeniden başladı.

Vatandaşların uzun süredir heyecanla beklediği kar yağışının olumsuz etkiler oluşturmaması adına cadde ve sokaklarda hummalı bir çalışma sürüyor.

Tüm ekipleriyle sahaya inen Kızıltepe Belediyesi, bir yandan kırsal mahallelerde kapanan yollar açılırken, bir yandan da şehir merkezinde yayalar için kaldırımlar ve araçlar için yollar temizlenmeye başladı.

Sabah vatandaşlar işe gitmek için evlerinden çıkmadan pek çok ana cadde kardan temizlenerek ulaşıma açılmış oldu.

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam da dünden beri çalışmaları yerinden incelemeye devam ediyor.

Kızıltepe Belediyesinin 39 aracı ve 260 personeli sahada çalışırken İlçe Jandarma Komutanlığının 6 aracı 56 personeli, İlçe Emniyet Müdürlüğünün de 6 aracı ve 24 personeli sahada çalışmalarına devam ediyor.

The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes. Mac os sonoma با ویژگی های جدید معرفی شد. Best kadın sayfa 2 / 5 kadınlara dair herşey.