Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahraman: Seçildikten sonra Mardin’i unutanlardan olmayacağım!

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı

Mardin Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman Artuklu’da esnaf ziyaretinde bulunarak, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için destek istedi.

Milletvekili Adayı Kahraman, Mardin’de seçildikten sonra aranıp ulaşılamayacak aday değil, her arandığında ulaşılacak, Mardinlilerin hizmetinde olacak bir milletvekili adayı olmak için destek ve dua beklediğini söyledi.

Arabın, Kürdün, Süryani’nin ve Mardin’de yaşayan etnik kökeni ne olursa olsun bütün Mardin halkının hizmetkârı olarak mecliste görev yapmak istediğini belirten Kahraman, seçildikten sonra ulaşılamayan bir vekil olmak yerine arandığında rahatlıkla ulaşılacak, şehrin önünü açacak, yatırım ve projeleri yüksek sesle dillendirip, talep etmek için mecliste olmak istediğini kaydetti.

HER FIRSATTA SEÇİM BÖLGEMDE OLACAĞIM’

Artuklu’da tarihi şehrin 1. caddesinde bulunan esnafları kendisine refakat eden destekçileriyle birlikte ziyaret eden Kahraman, ziyaretinde esnaf ve vatandaşa şunları söyledi:

“14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde sisin sesiniz, sizin renginiz, sizin bir gönüldaşınız olarak meclis çatısının altında olmak için önce dualarınızı ardından da desteğinizi bekliyorum. Milletvekili seçildikten sonra Mardin’i unutan, arandığında ulaşılamayan vekillerinden olmayacağımın, aksine her fırsatta seçmenimle hemhal olup, onlardan alacağım güçle Mardin’in ihtiyaç duyduğu hizmetleri, yatırımları ve projeleri meclis çatısı altında gür bir sesle dillendirecek, talep edecek ve uygulamaya geçireceğim. Mehmet Vejdi Kahraman olarak, Mardin’de yaşayan her Arap kardeşimin, her Kürt kardeşimin ve Mardin’in demografik yapısının zenginliği olarak gördüğümüz Süryani kardeşlerimizin temsilcisi olarak mecliste olacağım. Mardin’in gerçeğinden uzak, şehrimizin zenginliklerini görmezden gelenlere en güçlü cevabı Mardin halkının vereceğine inanıyorum.”