Son Dakika Haberler

Mardin Life Gazetesi’nin mutlu günü

Mardin Life Gazetesi’nin mutlu günü
Okunma : 72 views Yorum Yap

Mardin Life Gazetesi’nin Yayın Editörü Velit Aok, düzenlenen nikah töreni ile hayatını Serap Özgünay ile birleştirdi.

 

Velit Aok, önceki gün MAÜ Sosyal Tesislerinde verilen Mevlit Yemeğinden sonra düzenlenen sade bir nikah töreniyle özel bir firmada çalışan Serap Özgünay ile evlendi.

Nikah salonunda davetlileri kabul eden damadın abisi Şeyhmus Aok, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için tek tek teşekkür etti.

Genç çiftin nikahını Artuklu Belediyesi nikah memuru kıyarken, çiftin şahitliğini ise AK Parti önceki dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Ömer Özgünay ve Mehmet Halit Aok yaptı. Nikah sonrasında kısa bir konuşma yapan Dündar, genç çifte hayırlı ve mutlu bir ömür diledi. Genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Serap Özgünaydın’a teslim eden Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evlenen çiftlere 3 çocuk yapın çağrısını hatırlatarak kendisi de aynı çağrıda bulundu.

 

Düğüne Aok ve Özgünay ailelerinin yakınları, dostları, gazeteci arkadaşları ile gazetemizin yayın ailesi katıldı.

Mutlulukları gözlerinden okunan Aok ve Özgünay çifti, nikah sonrası davetlilerin tebriklerini kabul ederek fotoğraf çektirdi.

Güzel dilek ve temennilerin ardından iki aile ve davetliler neşe ve coşku içerisinde güzel bir zaman geçirdi.

Mardin İpekyolu Gazetesi olarak Aok çiftine bir ömür mutluluklar dileriz.

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. вижение. ۸۶ درصد پول چایکاران پرداخت شد مجله خبری کشاورزی.