Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Çam’ın aylık hizmet günlüğü

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, takdir toplayan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Hayata geçirdiği projelerle ilçenin çehresini değiştiren, altyapı yatırımlarıyla Kızıltepe’yi kentleşmede önemli bir noktaya taşıyan Kaymakam Çam, çalışma azmi ve samimiyeti ile ilçe halkının sevgisini ve saygısını kazandı.

Sosyal ve kültürel çalışmalarıyla da şehre yeni bir vizyon kazandırmayı başaran Çam, spor alanında da yeni projeler hayata geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde, Kızıltepe Spor Kompleksi’nin imza törenini gerçekleştiren Çam, planlanan yatırımları da titizlikle takip ediyor.

Kaymakam Çam’ın son günlerde yaptığı çalışmaları, sizler için derledik…

Çöp konteynerleri ve çöp sıkıştırma araçlarının dağıtımı gerçekleştirildi

Kızıltepe Belediyesi ilçe merkezine dağıtılmak üzere 1000 adet 770 litreden oluşan çöp konteyneri ile 50 adet 3 bin litre yer üstü çöp konteyneri dağıttı.

Hanımeli Kadın Merkezi’ne ziyaret

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Hanımeli Kadın Merkezi’ni ziyaret ederek kadınların yaptığı çalışmaları inceledi.

Gaziler ve şehit yakınları yemekte buluştu

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle şehit aileleri, gaziler ve aileleriyle yemek programında bir araya gelen Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, “Devletin bütün imkânlarıyla hizmetinizde olmaktan büyük şeref duyuyoruz” dedi.

 

Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusu düzenlenecek

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, kentte görev yapan basın mensuplarına 1. Uluslararası Mezopotamya Yarı Maraton Koşusunun tanıtımı yaptı.

Kızıltepe Spor Kompleksi’nin imza töreni gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Kızıltepe Belediyesi’nin ortaklaşa projelendirip ihalesinin gerçekleştirildiği Kızıltepe Spor Kompleksi’nin imza töreni gerçekleştirildi.

Efeler Ligine gün sayan Yeni Kızıltepe Spor takımından Kaymakam Çam’a ziyaret

AXA Sigorta Efeler Ligi ekibi Yeni Kızıltepe Spor takımı ve yönetimi, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ı makamında ziyaret ettiler.

Kızıltepe Bilim ve Sanat Merkezi’nde uyum programı belge dağıtım töreni yapıldı

Açılışa; Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Rışvan Dündar,  öğrenciler ve aileleri katıldı.

Yapımı süren cami, Kur’an kursu ve taziye evlerinde inceleme

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, ilçede yapımı süren cami, Kur’an kursu ve taziye evlerinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı personeller ile toplantı

Kaymakam/Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün ile birlikte Kızıltepe Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı personeller ile toplantı gerçekleştirdi.

11 bin 500 öğrenciye yemek pişiren öğretmen evine denetleme

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, taşımalı eğitim gören 11 bin 500 öğrenciye yemek pişiren Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş Kızıltepe’deki yatırımlara ilişkin toplantı yaptı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’dan ilçede yapılan, devam eden ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Yetim ve öksüz çocuklar Çilek Bahçesi’nde buluştu

Kızıltepe Üreten Kadınlar Kooperatifi, Mezopotamya Çilek Bahçelerinde yetim ve öksüz çocukları ağırladı.

Kaymakam Çam, okul müdürleri ile toplantı yaptı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam başkanlığında ana sınıfı açılabilecek fiziki şartları müsait ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ile diğer kurumların belirlenmesi amacıyla toplantı yapıldı.

Küçük Muhammed protez ayağa kavuşacak

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ın talimatıyla gelişim geriliği nedeniyle sağ ayağı kesilen 3 yaşındaki Muhammed’in ailesine ulaşıldı. Protez bacağı sipariş edilen Muhammed, rahatça yürümek için gün saymaya başladı

Yatırımlar yerinde incelendi

Kaymakam Çam, Kaymakam Refiki Ferdi Akgün ve teknik ekip ile beraber,  88 dönüm parkta yapılacak olan kapalı spor salonu ve kapalı yüzme havuzu için yerinde inceleme yaptı.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Çam, daha sonra Kızıltepe Spor Lisesi’ne geçerek burada yapılacak olan yeni kapalı spor salonu için yerinde inceleme yaptı.