Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığından “Vefa iftar” programı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde AK

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından “Vefa iftar Buluşması” programı düzenlendi. Toplu iftar sofrasında bir araya gelen partililer, ezan sesinin ardından hep birlikte oruçlarını açtı.

Bir düğün salonunda yapılan programda bir konuşma yapan AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, iftar programına katılan partilileri selamlayarak, “Başkanlığımız bu hayırlı gecede siz değerli büyüklerimiz, yol ve dava arkadaşlarımız için düzenlemiş olduğu iftar ve vefa buluşmasına hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” dedi.

İlçe Başkanı Şahin, “Bilindiği üzere manevi hazzın ve lezzetin tavan yaptığı Kutlu bir dönemden geçiyoruz. Rabbim tutmuş olduğunuz oruçları ve yapmış olduğunuz ibadetleri dergahında kabul eylesin ve üzerinizden affını muafiyetini ve feyzini eksik eylemesin” diye konuştu.

“Davamız kutsal, amacımız hayırdır”

Şahin, sözlerine şöyle devam etti: “AK Parti 21 yıl önce Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kutlu bir dava için kuruldu. O gündür bugündür halkımızın hizmetinde olup Türkiye’yi münhasır medeniyetler seviyesine taşımış, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kararlı bir şekilde ulaşmak için önüne çıkan tüm engellere rağmen azimle yol almış ve almaya devam edecektir. Dün nasıl kangren haline gelmiş ne kadar dert ve sıkıntı Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetinde AK Parti teşkilatları tarafından çözülmüş ve refaha ulaşmışsa bugün ve yarın da karşı karşıya kalabileceğimiz tüm sıkıntıların üzerinden Allah’ın izniyle ve Cumhurbaşkanımızın önderliği siz değerli dava arkadaşlarımızın desteği ve ümmetin duası ile yine geleceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü davamız kutsal, amacımız hayırdır. Bu özel akşamımıza ismini veren vefa oldu. Kucaklamak hasret gidermek gücümüze güç katmak için vefa… Geçmişten bugüne dertlerimizi sevinçlerimizi bir görmektir vefa el ele hep beraber büyümektir. Mücadelemiz, Allah’ın izniyle birlik ve beraberliğimiz her daim büyüterek hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacaktır. Rabbim birliğimizi daim eylesin. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi tekrardan katılımınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyor ve şimdiden Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum”