Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti’den teşkilatlara ziyaret

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, il yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle, AK Parti Mazıdağı ve Derik İlçe teşkilatlarını ziyaret ettiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ziyarete ilişkin yaptığı açıklamalarda, şöyle dedi:

“Öncelikle 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimler öncesinde yapılan hummalı çalışmalar neticesinde Allah’a şükür Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesine ve iki değerli milletvekilimizi meclise girmesine vesile olduk. Yapılan tüm fedakarca çalışmalardan dolayı Mazıdağı, Derik ve diğer ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilatçılık en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu konuda bizleri taşıyan, hizmetleri oluşturmaya vesile kılan en önemli unsurlar teşkilatlarımızdır. Önümüzde önemli süreçler yer almaktadır. Şu ana kadar yapmış oldukları çalışmalarından ve bundan sonraki çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”

Teşkilatlar bir oluşumun omurgası niteliğinde olduğunu dile getiren Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, “Dün olduğu gibi bugünde teşkilatlarımıza sonsuz güveniyoruz. Seçimler boyunca yapmış oldukları çalışmalarından dolayı değerli teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Muhammed Adak ile birlikte daima sizlerin hizmetinde, Mardinli hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Kapımızda telefonumuzda daima açık açıktır.  Mardin’imizin çıkarına olabilecek her konuda hizmete hazırız.” dedi