Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gençlerden bowling oynayan Erin’e tam not

AK Parti Mardin Büyükşehir

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin Mardian Mall AVM’ni ziyaret etti. Gençlerin dikkatlerini üzerine çeken Erin, onlarla bowling oynamayı ihmal etmedi. Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede il ve ilçe teşkilatlarından oluşan heyetle Mardian Mall AVM’ni ziyaret ederek işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Mardian Mall AVM işletme sahipleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Onlarla sohbet ederek talep ve dileklerini dinledi. Önemli mesajlara yer veren Erin, “Bizler her ilçemize özgü olarak hazırladığımız projelerle Mardin’in çehresini değiştirmeye hazırız. Çok yönlü yapımızla her alanı kapsayacak hizmetlerimizle Mardin’de çığır açacağınızı düşünüyorum.” dedi.

AVM’de bulunan eğlence merkezini ziyaret eden Erin gençlerin talebi üzerine onlarla birlikte bowling oynadı. Gençlerle yaptığı görüşmede kendilerine yönelik gerçekleştirilecek projeler üzerinde de konuşuldu. Keyifli anların yaşandığı görüntülerde, Erin gençlerden tam not aldı.