Son Dakika Haberler

Mardin’in sorunlarını masaya yatırdık

Mardin’in sorunlarını masaya yatırdık
Okunma : 19 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ın Mardin ve ilçelerine yapmış olduğu ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ın sekiz ilçede program yaptığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, “Yaptığımız ziyaretler kapsamında teşkilatlarımızla birlikte belediyelerimizi de ziyaret ederek ilçelerimizde mevcut bulunan sorun ve önerileri masaya yatırdık. Mardin’e pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan Bakanımız TYP programlarının artırılacağının müjdesini de verdi. Mardin Stadyumu, çevre yolları dâhil olmak üzere birçok alanda bulunan projelerin bir an önce Mardin’e kazandırılması için gerekli çalışmaların ivedilikle başlatılacağının sözünü aldık.” dedi.

“HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ RAPORU SAYIN BAKANIMIZA SUNDUK”

Mardin’in genel sorunlarına ilişkin tüm konuları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’a aktardıklarını söyleyen İl Başkanı Alma, “Bizler hazırlamış olduğumuz raporu Sayın Bakanımıza sunduk. Tüm ilçelerimizi kapsayan dosyamız da bulunan tüm konuları büyük bir ehemmiyetle işleyeceklerini belirten Bakanımıza yürekten teşekkür ediyorum. İş insanları ve STK temsilcileriyle yaptığımız toplantı bölgemiz ve Mardin adına çok faydalı oldu. Toplantı da aktarılan konular hem Mardin’in refah düzeyini artıracak hem de vatandaşlarımıza daha rahat bir nefes aldıracaktır. AK Parti kurulduğu günden bu yana doğu-batı ayırımı yapmayan tek parti oldu. Sağlık alanından ulaşıma, eğitimden çiftçiliğe, dış politikadan ekonomiye kadar her alanda yapmış olduğu etkin hizmetlerle ülkemizi ve bölgemizi şaha kaldırdı. Bu anlamda bakanlarımızın kadim şehir Mardin’e yapmış olduğu ziyaretleri memnuniyetle karşılıyor, kendilerine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Explore rare early american tattoo history through these fascinating images. فیف. Best kadın sayfa 2 / 5 kadınlara dair herşey.