Son Dakika Haberler

CHP Mardin Milletvekilleri adayları esnafla buluştu

CHP Mardin Milletvekilleri adayları esnafla buluştu
Okunma : 109 views Yorum Yap

CHP Mardin Milletvekili adayları, Süleyman Çelebi ile birlikte tarihi çarşıda önce esnaf ziyareti yaptı, ardından partiye katılanlara rozet taktı.     

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mardin Milletvekili adayları ehmet Sait Çelebi, Şükrü Karaboğa, Ömer Durak; Süleyman Çelebi, İl Başkanı Mehmet Kılıçaslan, Artuklu İlçe Başkanı Bülent Olgaç, İl Kadın Kolları Başkanı Aygül Kılıç ve partililerle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Artuklu ilçesinde tarihi çarşılarda esnafı ziyaret etti.  CHP heyeti, önce esnafı dinledi, seçim vaatlerini anlattı, ardından partiye katılanlara rozet taktı.

Mardin’in Savur ilçesinde AK Parti Meclis üyesi olan Çelebi Poyraz ve Türkiye Gençlik Teşkilatı Artuklu İlçe Teşkilatı eski başkanı Fırat Karataş, partilerinden istifa edip CHP’ye katıldılar. CHP’ye katılan Poyraz ve Karataş’a rozetlerini Süleyman Çelebi, Mehmet Kılıçaslan ve Şükrü Karaboğa taktı.

Esnaf ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Milletvekili adayı Şükrü Karaboğa,  “Bugün Eski Mardin’imizin esnafıyla bir araya geldik. Göstermiş oldukları yoğun ilgi ve güven duygusu bizleri gururlandırıyor. Halkımızın baharlı yarınlara uyanma günlerine sayılı gün kaldı. Bu güzel yarınlarımız için bize duydukları güveni boşa çıkartmayacağız ve var gücümüzle Mardin’imize hizmet edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Red sands accommodation newman, newman australia. Center parcs park bostalsee last minute deals ! nu hoge kortingen. De bedste action oplevelse tilbud i höganäs.