Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erin: Mardin’e yakışır projeler hazırladık

AK Parti Mardin Büyükşehir

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin ve AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ile teşkilat mensupları, Mardin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanlığı & Mardin Life Yayın Grubunu ziyaret etti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Şanlıurfa eski Valisi Abdullah Erin, beraberindeki heyet ile birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ile Mardin Life Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş, DHA Mardin Muhabiri Salih Keskin karşıladı.

Mardin’deki seçim çalışmalarına ilçe başkan adaylarının açıklanmasından önce başladıklarını hatırlatan Başkan Adayı Erin, Genel merkezin ilçe adaylarını kesinleştirmesiyle birlikte aday tanıtım toplantısıyla birlikte saha çalışmalarını tam anlamıyla start verdiklerini söyledi.

ERİN: MARDİN’E YAKIŞIR 47 PROJE HAZIRLADIK!

AK Parti’nin hep milletin dediğini yapan milletin çizdiği istikametle yol yürüyen Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük dava ve siyaset hareketi olduğunu işaret eden Başkan Adayı Erin, “AK Parti’nin belediyecilikte markalaşmış hizmet anlayışının kadim şehir Mardin’de de en güzel örnekleriyle yansıtılması için gece gündüz demeden çalışacağız. Bir taraftan şehrin inşası ve ihyası için çalışacağız, diğer taraftan da kadim medeniyetimizin ev sahibi olan hemşerilerimize, kadınlarımıza, gençlerimize hak ettikleri gerçek belediyeciliği ve yaşam konforunu sağlamaya çalışacağız. Plakamız olan 47 rakamından da esinlenerek, Mardinimize çok önemli 47 proje hazırladık. Önümüzdeki günlerde yapacağımız lansman toplantısında söz konumuzu projelerimizi hmşehrilerimizle paylaşacağız. 31 Mart Akşamına kadar sen ben demeden hep birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği gerçek belediyecilik anlayışını Mardinimizin il geneline sirayet etmesi için teşkilatlarımız ve ilçe adaylarımızla birlite çalışarak gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

ALMA: ŞİMDİ KENETLENMENİN ZAMANI!

AK Parti İl Başkanı Vahap Alma ise, “AK Parti’nin gerçek belediyeciliğini yansıtmak, şehrimize en iyi hizmeti, en başarılı projeleri yansıtmak üzere aday adaylığı başvurusunda bulunan bütün dava arkadaşlarımıza bir kez daha sizlerin vesilesiyle en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Aday adaylığı süreci geride kaldı. Genel merkezimiz büyükşehir belediyesi için çok temiz, çok dürüst ve düzgün karekteriyle herkesin saygı duyduğu Valimiz Abdullah Erin’e görevi tevdi etti. İlçe adaylarımız da geçtiğimiz günlerde açıklandı. Her seçimin arifesinde olağan olan aday adaylarımızın hizmet yarışı da nihayetlenmiş oldu. Bu saaten sonra partimizin aday olarak gösterdiği isimlerin etrafında kenetlenip, şehrimizin gerçek belediyecilikle tanışmasına yoğunlaşacağız. Bizler, AK kadro olarak seçime hazırız. Milletvekillerimiz hazır, MKYK üyelerimiz hazır, AK Adaylarımız hazır. Mardin’de rekor belediye ve rekor oy oranıyla bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımızdan hiçbir şüphemiz yok” dedi.

Erin, Mardin’de doğru haber ileten, doğru bilgiler ileten gazetecilerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.