Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu’dan Kızıltepelilere teşekkür mesajı

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Fatih Cıdıroğlu, 10 ili etkileyen deprem felaketinde mağdur olan depremzedeler için organize edilen yardım çağrısına duyarlı davranan ilçe halkına teşekkür etti. 

Kaymakam Cıdıroğlu, mesajında şunlara yer verdi: “Kıymetli Kızıltepeli Hemşehrilerim ülkemizi hüzne boğan deprem felaketi sonrası, millet olarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini verdik. İlçemizde sizlerin desteğiyle birçok yardımda bulunduk. 276 adet tır, 21 adet kamyon, 15 adet transit minibüs, 2 adet kamyonet ve belediye tarafından sayısız şahsi araç yönlendirmesi yaptık. Bunların yanında sizlerin desteğiyle bizlerde Kızıltepe Kaymakamlığı ve Kızıltepe Belediyesi olarak 1.3 milyon nakdi yardımda bulunduk.

Depremzede kardeşlerimiz için organize edilen yardım çağrısına göstermiş olduğunuz duyarlılık takdire şayan. Kızıltepe olarak muazzam bir yardımlaşma, dayanışma, birlik ve kardeşliğe imza attık. İlk günden bugüne kadar her türlü yardım malzemesi için seferber olan yüce gönüllü Kızıltepeli hemşehrilerim, hepinize teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.  Bu süreci el ele vererek güçlü bir şekilde aşacağız. Gönülden gönüle kurduğumuz sevgi bağı ile her şeyi yeniden inşa edeceğiz.

Sizler depremzede kardeşlerimize en iyi şekilde sahip çıktınız. İlçemize gelen depremzede kardeşlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için seferber oldunuz. Vefakâr Kızıltepeli hemşehrilerim yaptığınız ve yapmakta olduğunuz maddi ve manevi desteklerinizden dolayı hepinize tekrardan teşekkür ediyorum. ”