Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızılay Artuklu Şubesinden Kur’an kursları öğrencilere ikram

Kızılay Artuklu Şubesi, hayırseverlerin

Kızılay Artuklu Şubesi, hayırseverlerin yardımları ile yıl içerisinde 3 bine yakın aileye yaptığı ayni, nakdi ve kıyafet yardımlarına bir yenisini daha ekledi. Yaz tatilinde Diyanet İşleri Başkanlığı Artuklu İlçe Müftülüğünce camilerde açılan Kur’an kurslarında eğitim gören 1000’e yakın çocuğa meyve suyu ve kek ikramında bulundu.

Kızılay Artuklu şube yönetimi, kadın birimi, Kızılay Toplum Merkezi, gönüllüler ve Artuklu İlçe Müftüsü Abdullah Işık ile birlikte ilçedeki Kur’an kursları ziyaret edildi ve burada eğitim gören çocuklara Kızılay Derneği tanıtıldı. Yapılan faaliyetler anlatıldı.

Tanıtımdan hemen sonra isminin verilmesini istemeyen hayırsever bir vatandaşımız tarafından bedeli karşılanan ikram ürünleri çocuklara dağıtıldı.

Kızılay Artuklu Şube Başkanı Şehmus Arı, camilerde çocuklara yönelik yaptığı konuşmada, Kızılay’ın çok önemli bir iyilik hareketi olduğunu, çocuklara küçük yaşlarda yardımlaşma bilincinin verilmesi gerektiğini, vurguladı ve sağlanan destekten dolayı en başta Artuklu İlçe Müftüsü Abdullah hocaya ve tüm yetkili ve görevlilere teşekkür ederek başarılar diledi.

Engelsiz Kızılay birim başkanı Riyad Tezcan da kursta olan engelsiz öğrenciler ile görüştü ve kendi hayatından örnekler verdi, engel olmadığını, hayatın her şekilde güzel olduğunu söyledi.

Artuklu Kızılay’ın gerçekleştirdiği tanıtım programı Fevzi Yedikardeş Kursunda başladı ve diğer cami Kur’an kurslarını ziyaret ile son buldu.

Program boyunca çeşitli hatıra fotoğrafı ve videolar çekildi, sosyal medyada paylaşıldı.

As mulheres podem ter baixos níveis de testosterona ?.