Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti Milletvekili Adayı Enver Abeş, seçim çalışmalarına devam ediyor

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ

Seçim çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Enver Abeş, kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek talepleri dinliyor.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimler için geri sayım başladı, adayları çalışmalarını hızlandırdı. Mardin’de çalışmaların hızlandıran İYİ Parti Mardin 1. Sıra Milletvekili Adayı Enver Abeş, Kızıltepe başta olmak üzere Derik, Mazıdağı ve Artuklu ilçelerine bağlı kırsal mahalleri ziyaret ediyor.

Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Abeş, özellikle DEDAŞ sorununa yönelik çözüm önerini anlattı, 14 Mayıs seçimlerinden destek istedi.

Çalışmalarına ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulunan Abeş, şöyle dedi:

“14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kaldı. Bizler her vatandaşımıza dokunmak, onların dertleri ile dertlenmek, onlarla beraber gülebilmek gece gündüz demeden çalışıyoruz. Önümüzde şehrimizin özelinde ülkemizin kaderini değiştirecek bir seçim var. Daha çok çalışmamız lazım, bunun farkındayız. İnşallah 14 Mayıs’a kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın desteğine talibiz, bize verecekleri her oya sahip çıkacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”