Son Dakika Haberler

ARTUKBEY’DEN BAYRAM MESAJI

ARTUKBEY’DEN BAYRAM MESAJI
Okunma : 27 views Yorum Yap

Mardin’den dünyaya açılan kahve markası olan Artukbey’in kurucusu iyiliksever iş insanı Tacettin Yertüm, Ramazan Bayramı’nı yayımladığı tebrik mesajıyla kutladı.

Yertüm, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, Mardinli hemşehrileri başta olmak üzere her bir anı emekle, azimle, heyecanla geçerek bugünlere gelen Artukbey çalışanlarını, bayilerini, gönüldaşlarını ve iş ortaklarının bayramını kutladı.

Yertüm, “Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif´i geride bırakarak bir bayrama daha kavuşmanın manevi huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, geleneklerimizin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı çok önemli zamanlardır. Bu vesile ile tüm Türkiye’deki dost, gönüldaş ve çalışanlarımız ile hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın tüm İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

De bedste action oplevelse tilbud i køge. Sunweb valencia last minute – de beste deals van het moment. About us tour takers safari.