Son Dakika Haberler

Vali Demirtaş Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerini ziyaret etti

Vali Demirtaş Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerini ziyaret etti
Okunma : 19 views Yorum Yap

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş, Kızıltepe ve Nusaybin ilçelerini ziyaret ederek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Beraberindeki Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ile birlikte Kızıltepe ilçesine geçen Vali Demirtaş, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.

İlk olarak Cumhuriyet Meydanında yapımına devam edilen çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşlarla sohbet eden Vali Demirtaş, daha sonra İlçe Stadyumu ve Kapalı Spor Salonuna geçti. Yeni Otogar alanında inceleme yapan Vali Demirtaş, ardından Nusaybin ilçesine geçti.

Nusaybin Hükümet Konağına gelen Demirtaş, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, İlçe Emniyet Müdürü Salman Çelik ve İlçe Jandarma Komutanı J. Yarbay Kahraman Gürbüz tarafından karşılandı.

İlçeye yeni atanması nedeniyle Kaymakam Kayabaşı’na hayırlı olsun dileklerinde bulunan Demirtaş, daha sonra ilçe merkezini ziyaret etti.

Nusaybin Çarşısında Ticaret ve Sanati Odası Başkanı Mahsum Özmen, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Yardımcısı Beşir Aydın ve esnaflar tarafından karşılanan Vali Demirtaş, tarihi Nusaybin Çarşısı Sokak Sağlıklaştırma Projesi hakkında görevlilerden bilgi aldı.

Çarşı esnafıyla bir süre sohbet ederek vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Nusaybin Kapalı Semt inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş, Kaymakam Kayabaşı ve Genel Sekreter Süzen, İlçede devam eden yatırım alanlarında yaptığı incelemelerden sonra ilçeden ayrıldı.

Windsurf kursus hos copenhagen surf school. De bedste natur oplevelse tilbud i gribskov. Öz kÖken mobİlya Şanliurfa.