Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar çalışmalar devam edecek

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç teşkilat mensuplarıyla birlikte Mardin programları kapsamında bazı resmi kurumlara ziyaretler gerçekleştirdiler.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Esenegül Aydın Sancar, Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Geylani Çaltekin ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Mardin programları kapsamında bazı resmi kurumlara ziyaretler gerçekleştirdiler.

Ziyaretlerde vatandaşların talepleri doğrultusunda oluşan öneri ve sıkıntılar dile getirildi. Mardin genelinde tamamlanan ve yapımları devam eden projeler ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunuldu. Hem Ankara’da hem de AK Parti’ye gelen vatandaşların sundukları temenniler ile birlikte, saha çalışmaları kapsamında görülen ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan ana başlıklar ilgili kurumlara aktarılarak halkın huzur ve refahının teminatı için ivedilikle yerine gelmesi gerektiği iletildi. Yapılan açıklamada, Önümüzdeki süreçte de çalışmaların devam edeceği, Mardin hak ettiği noktaya ulaşıncaya kadar proje ve yenilenmelerin devam edeceği belirttiler.