Son Dakika Haberler

AK Parti Yenilenmeye gidiyor

AK Parti Yenilenmeye gidiyor
Okunma : 91 views Yorum Yap

AK Parti Mardin İl Başkanlığı, yerel seçimlere aylar kala teşkilat yenileme ve istişare buluşmalarını aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma il ve ilçelerde istişareler sonucu yaptığı değişikliklerin ardından şimdide mahalle teşkilatlarına ağırlık verdi.

AK Parti Artuklu İlçe Başkanlığı’nda ilçe mahalle başkanlarıyla toplantıda bir araya gelinerek, 22 yıldır ülkeye hizmet eden AK Parti’de görev almanın sorumluluklarına değinildi.

En alt kademeden en üst kademeye kadar herkesin görevini layıkıyla yerine getirmesi gerektiğini dile getiren İl Başkanı Alma, “Bizler için meselenin özünde hizmet olunca mevkinin yeri asla söz konusu olamaz. Bu anlamda Mahalle başkanlarıyla yapacağımız istişare toplantılarını Artuklu İlçemizden başlattık. İnşallah tüm ilçelerimizi baz alarak yapacağımız çalışmalarla önümüzdeki yerel seçimlerini anlımızın akıyla tamamlayacağız.” dedi.

Erbaa'da kavşakta meydana gelen kaza sonucunda motosiklet şoförü ağır yaralandı olay merkezİ. вижение. انعقاد تفاهم‌نامه بیمه با اتحادیه‌های دامی کشور مجله خبری کشاورزی.