Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ MARDİN İL KADIN KOLLARINDAN GAZZE’YE DESTEK

AK Parti Mardin İl

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanlığı, işgalci siyonist İsrail’in Filistin’e uyguladığı vahşeti kınayarak, İHH tarafından organize edilen ve gelirinin Gazze’ye gönderilmesi amacıyla kurulan hayır kermesi çadırına destek verdi.

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Esengül Aydın Sancar yaptığı açıklamada, “İşgalci İsrail’in Gazze’de sivillere yönelik yaptığı vahşeti şiddetle kınıyoruz. 3 aydan fazla bir süredir çocuk, kadın, yaşlı demeden İsrail’in yaptığı saldırılar insanlık dışı, utanç vericidir. Allah Sayın Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu zulmün bitmesi için örnek teşkil edecek çalışmalara imza atıyor. Rabbim Filistin’li kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm müslümanların yardımcısı olsun.”
“Bizlerde buna istinaden Gazze Şeridi’ne acil yardım ulaştırılmak üzere İHH Mardin temsilciliğinin organize ettiği hayır kermesine İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak destek verdik. İsrail, Gazze’de özellikle sivil yerleşim yerlerini hedef alıyor, okullar ve hastaneler dahil her yeri bombalıyor. Saldırılarda şehit olan yüzlerce kardeşimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Hayırseverlerimizin desteği, dualarımız ve kalbimiz Gazzeli kardeşlerimizle birliktedir.”