Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Demirtaş’a İtfaiye Haftası ziyareti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, 

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş,  İtfaiyecilik Haftası etkinlikleri kapsamında Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı ve itfaiyecilerden oluşan heyeti kabul etti.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Hakan Kaplan ve itfaiye çalışanlarından oluşan bir heyet “Türk İtfaiye Teşkilatının 307. Kuruluş Yıl Dönümü ve İtfaiye Haftası” münasebetiyle Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demirtaş, Daire Başkanı Kaplan’ın nezdinde halkın can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla tüm itfaiyecilerin Haftası’nı kutladı.

İtfaiyecilerin zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeden büyük bir özveriyle çalıştığını dile getiren Vali Demirtaş, “İtfaiyecilerimiz, ülkemizin farklı noktalarında yaşanan deprem, yangın ve sel felaketlerinde de üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla çalışarak büyük kahramanlıkların altına imza atıyorlar. Zaman zaman bir canı kurtarmak pahasına ölümü göze alarak büyük fedakârlık gösteren itfaiyecilerimiz, itfaiye Teşkilatımızın İtfaiyecilik Haftası’nı tebrik ediyorum.” dedi.

Vali Demirtaş’a Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Hakan Kaplan’ın çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiği ziyaret, kısa süreli bir sohbetin ardından çekilen fotoğrafla son buldu.

Baywin güncel giriş.