Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kızıltepe Belediyesi eski Başkanı İbrahim Özmen için Mevlid-i Şerif okutuldu

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Cıdıroğlu, merhum başkan İbrahim Özmen için Mevlid-i Şerif okutturdu.

Merkez Yeni Camii’nde saat 18.10’da başlayan program, Mevlid-i Şerif’in okunmasıyla başladı, Kur’an tilavetiyle devam etti. Dua ile sona eren Mevlid-i Şerif programında katılımcılara lokma ve gülsuyu ikram edildi.

Programa; Kaymakam Cıdıroğlu’nun yanı sıra eşi Ayşe Cıdıroğlu, kurum amirleri, merhum Belediye Başkanı İbrahim Özmen’in ailesi ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

İbrahim Özmen kimdir?

Merhum Belediye Başkanı İbrahim Özmen, 1945 yılında Kızıltepe’nin Kocalar Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ve Ortaokulu Kızıltepe ilçesinde okudu, ortaöğrenimini de Mardin ilinde tamamladı. Ardından İstanbul Üniversitesi Eczacılık bölümünü kazandı. Burada Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Kızıltepe’ye gelerek burada ilk eczane dükkânını açtı. 1984 yılında Kızıltepe Belediye Başkanı olarak göreve başladı. Görevi esnasında halka yaptığı hizmetlerle vatandaşların sevgisini kazanan Belediye Başkanı adeta halktan biri gibiydi. Vatandaşların derdini kendine dert edinir çözüme kavuşturmak için çalışırdı. Dürüstlüğü, merhameti, yardımseverliği ile gönüllere taht kurmuş bir başkandı.