Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Demirtaş dün müjdesini verdi, bugün ilk adımı attı

Mardin Valisi ve Büyükşehir

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, bu yıl 7’ncisi düzenlenen “Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı” açılış programında müjdelerini verdiği Fuar Alanı ve Kongre Merkezi projeleri kapsamında sahada incelemelerde bulundu.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyulan alanlarda gerekli çalışmaların yapılması hususunda talimatlarda bulunan Vali Demirtaş, kent için elzem bir ihtiyaç olan Fuar Alanı Ve Kongre Merkezi projelerini dün “Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı” programında duyurmasının ardından Artuklu İlçesinde yerinde incelemeler gerçekleştirdi.

Kentin ihtiyacına cevap verebilecek bir lokasyonda projelerin hayata geçirilmesi konusunda farklı alanlarda incelemelerde bulunan Vali Demirtaş, gerekli alan tespiti ve projelendirme çalışmasının biran önce tamamlanarak Fuar Alanını ve Kongre Merkezini en kısa süre içerisinde şehre kazandırma gayretinde olacaklarını söyledi.

Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını şekillendirdiklerini belirten Vali Demirtaş, “Dün 7. Uluslararası Mardin Gıda Tarım Fuarımızda Mardin’imizde eksik olan Fuar ve Kongre Merkezini uygun bir yer tespit ederek en kısa zamanda şehrimize kazandırma sözü vermiştik. Bugün Mardin Fuar ve Kongre Merkezi yapımı için alan incelemesi yaptık. Şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

Vali Demirtaş’a incelemelerinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Abdulbaki Turğut eşlik etti.

Bettilt güncel giriş.