Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mardin’de “Medya ve Demokrasi” paneli düzenlenecek

Basının güçlü kalemleri, Mardin’de

Basının güçlü kalemleri, Mardin’de düzenlenecek Medya ve Demokrasi başlıklı panelde okuyucularıyla buluşuyor.

Anadolu Yayıncılar Derneği ile Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklaşa olarak düzenleyeceği Medya ve Demokrasi Başlıklı panelde Türk Basınının güçlü kalemleri Mardin’deki okuyucularıyla buluşuyor.

Anadolu Yayıncılar Derneği’nce organize edilen ve Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek panelde Mardin’deki okuyucularıyla buluşacak olan basın dünyasının tanınmış simalarını buluşturacak olan etkinlik Cuma Günü Artuklu Üniversitesi Rektörlük Binası’nda bulunan AKM’ konferans salonunda Saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Mehmet Özhaseke’nin açılış ve selamlama konuşmalarıyla başlayacak olan Medya ve Demokrasi Paneli Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü’nün moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Panelde; Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Kanal D Ankara Temsilcisi Zafer Şahin ile Takvim Gazetesi Köşe Yazarı Ekrem Kızıltaş, Demokrasi ve Medya denklemi üzerine görüşlerini bütün yönleriyle Mardin’deki okurlarıyla paylaşacak.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Cuma Günü Saat 10.00’da Rektörlük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan panele tüm Mardin halkının davetli olduğunu söyledi.