Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vahap Alma Başkanlığı’nda Belediye Meclis üyeleri ile toplantı düzenlendi

AK Parti Mardin il Başkanı Vahap Alma Başkanlığında Artuklu Belediye Meclis Üyeleriyle toplantı düzenlendi.

AK Parti Mardin il

Mardin İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda meclis üyeleriyle birlikte İl Yerele Yönetimler Başkanı Orhan Çeçen ve AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Geylani Çaltekin’de hazır bulundu.

İl Başkanı Vahap Alma toplantı sonrasında yaptığı açıklamalarda, “23 yıllık AK Parti iktidarlarında vatandaşımızın refahı ve huzuru için her türlü hizmete imza atılmıştır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin ve Artuklu ilçemizde bundan en fazla nasibini alan yerlerin başında gelmektedir. Bizler AK Parti Mardin İl Başkanlığı, Artuklu İlçe Başkanlığı ve belediye meclis üyeleri olarak konu Mardin ve Artuklu olunca, hizmet olunca ilk önceliği bizler nasıl yüklendiysek bundan sonra da yüklenmeye devam edeceğiz.”

İl Başkanı Alma, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan hizmet hareketini bizler devam ettirerek daha yükseğe çıkartmanın derdinde olmalıyız. Sayı çoğunluğu bizde olmayabilir, ama iktidarımızın verdiği güçle sesimizin çok daha gür çıkması gerekiyor. Bizler yıllar boyunca Artuklu ilçemizden Dargeçitimize kadar her bir ilçemizin her bir mahallesine kadar yapılmayanı yaptık, olmayanı sunduk. Tüm bunlara istinaden daha da ileriye doğru Artuklu ilçemizin her bir köşesine dokunarak hizmet kervanına tüm gücümüzle devam diyoruz.”