Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tatlıdede’den Kızılay’a tam destek

Artuklu ilçe Belediye Başkanı

Artuklu ilçe Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, kendisini ziyarete gelen Kızılay ekibine teşekkür ederek, Artuklu Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirerek Kızılay’a tam destek vereceklerini söyledi.

Kızılay Artuklu Şubesi; Engelsiz Kızılay, Genç Kızılay ve Kadın Kızılay birimleriyle göreve yeni başlayan Artuklu ilçe Belediye başkanı Mehmet Tatlıdede’yi makamında ziyaret ederek Kızılay’ın yaptığı faaliyetler hakkında kendisine bilgi verildi.

Artuklu Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Lütfü Günlüoğlu Kızılay’ın Türkiye’nin kamu yararına çalışan en eski derneği olduğunu, yaptığı yardımları devletten yardım almadan hayırsever vatandaşların yardım ve bağışları ile yürüttüklerini fakat Hayırseverler tarafından yapılan bağışların Kızılay’da kayıtlı 3 bin civarında Ailenin ihtiyacını karşılamada yetersiz kaldığını belirterek bu konuda Artuklu belediyesinden de katkı görmek istediklerini belirtti.

Başkan Mehmet Tatlıdede de Kızılay’ın çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dikkat çekerek yaptığı faaliyetleri çok önemsediklerini ve Artuklu Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirerek Kızılay’a tam destek vereceklerini söyledi.